| Yamx a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ati primit de ziua voastra?

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Cel mai frumos şi preţios cadou pe care l-am primit, a fost iubirea care mi-a fost oferită, şi faptul că familia şi prietenii au fost la ziua mea. Prin acest gest au arătat că ei ţin la mine.

| Holocaust a răspuns:

Un tort, pe care l-am simţit cu toată faţa.

| moesia a răspuns:

Cel mai frumos cadou a fost prezenta familiei si a persoanelor care le indragesc langa mine in acea zi de aniversare. Pentru mine nu a contat si nu o sa conteze niciodata ce primesc..alea sunt fleacuri...
Bucuria de a. i avea alaturi pe cei dragi intrece orice fel de porcarii materiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O striparita.
Cand am implinit 25 de ani.

| eu4you a răspuns:

Faptul ca cei dragi au fost alaturi de mine ca parte sentimentala, iar, ca parte materiala ultimul aparat foto aparut pe piata.

| thecakeisalie a răspuns:

O pisica. Dar nu in sensul romanesc. Tradu in engleza.

| popmirgea1999 a răspuns:

O pla. eu n-am primit niciodata niciun cadouhee hee