| Puffulets a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou primit de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Bani. Urăsc cadourile,majoritatea îţi cumpără căcaturi "amuzante" cu care nu ai ce să faci,şi care o să zacă prin cameră, adunând praf. Sau vin mai mulţi cu acelaşi cadou, chitrele naibii.
Prefer să-mi dea bani, măcar cu ăia n-am ce face, şi nu trebuie să mă prefac că-mi plac.

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

O pereche de schiuri cand am implinit 12 ani!

| MeridaOcean a răspuns:

Cel mai frumos cadou primit vreodata a fost atunci cand (anul trecut) de ziua mea a venit matusa mea din Spania, pe care nu o mai vazusem de aproape 3 ani si la care tin foarte mult.A insemnat foarte mult pentru mine.
happy love struck pa!