| anabelisa a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou care l-ati primit de ziua voastra?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii necesari ca sa am toate literele in permisul de conducere avand mai multe optiuni ca sofer la angajare.

Apache
| Apache a răspuns:

Un playstation 3.

| mona a răspuns:

Telefonul mult dorit

| morningstar a răspuns:

Pe mine nu m-au impresionat neaparat cadourile valoroase, ci acele daruite cu toata inima. Un astel de exemplu a fost un buchet de trandafiri luati din curte si adusi de un cuplu care nu isi permitea mai mult. Am fost foarte incantata pentru ca au fost sinceri si l-au dat cu toata inima.
Sau obiecte nu neaparat scumpe, dar importante pentru mine, de la fratii mei, de 1 sau 8 martie...
Un alt cadou a fost ca in ziua nuntii mele, profesoara mea preferata sa vina sa ma vada si sa imi aduca un cadou. Prezenta ei m-a emotionat foarte mult, avand in vedere ca este profa mea preferata din toate timpurile si ca niciodata nu mai fusese la mine...happy

| FlyingSoul a răspuns:

Cred ca cele mai frumoase cadouri au fost in copilarie caci de la 11 ani incoace nu prea am avut chestii interesante de ziua mea, nici material, nici moral.