| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai urat lucru pe care l-ati facut? eu am filtrat cu un baiat in biserica, imi facea mereu cu ochiul si era si foarteeee dragut love struck...credeti ca am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Da. Ai facut ce ai simtit..Nici o problema...asa faceam si eu cand eram mic.winking

37 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Asta ti se pare urat laughing
acum de cand lucrez la ziar aud tot felul de tampenii: vineri a fost un caz, un pusti de 9ani a fost violat de unul de 13 ani.
culmea ironiei...
unde credeti ca a fost violat?
in curtea Bisericii straight face
ieri pustiul de 9 ani a fugit din spital, l-a batut maica-sa...si hop alt ghinion: a picat intr-un canal de unde l-au scos pompierii

asta lucru rau, asta ghinion!

Janina
| Janina a răspuns:

rolling on the floor

Janina
| Janina a răspuns:

Queen, ai ramas pe repetbatting eyelashes

pupimik
| pupimik a răspuns:

Am facut chestii foarte urate la viata mea... dar nu sunt lucruri de zis pe un site public.

I-am facut o faza urata unei fete. dar o merita. Dupa niste minciunele inventate de ea care s-au raspandit prin oras, dupa faptul ca o salut pe strada si nu-mi raspunde la salut, in plus se uita la mine ca la felul 13...ma trezesc cu ea in acelasi local, la masa de langa mine. Ea era cu prietenul, eu cu prietenele. M-a mancat foarte tare palma si a trebuit sa ii pun in gluga gecii putin zahar, scrum de tigara si cateva chistoace. I-am facut un serviciu chelneritei, nu a trebuit sa ne mai schimbe scrumiera.Partea nasoala era ca afara picurase putin si gluga ii era umeda laughing Nu vreau sa ma gandesc cum s-a topit zaharul si scrumul pe blanita glugii laughing) O merita! De atunci si-a amintit ca ma cunoaste si ma saluta de fiecare data cand ma vede.

| lia a răspuns:

Queen... ce zici? a inteles ideea? Sau incep si eu sa adaug asfel de mesaje? laughing rolling on the floor

| Bianca26bb a răspuns:

Nu mai imi aduc aminte
Nu prea ai facut bine, dar asta e acum. nu te-a omorat nimeniwinking...

| Bianca26bb a răspuns:

Nu mai imi aduc aminte
Nu prea ai facut bine , dar asta e acuma .. nu te-a omorat nimeni winking...

| anonim a răspuns:

Sigur nu era manastire? iar baiatul acela care iti facea cu ochiul, nu era un calugar? daca este asa, inseamna ca era bro. rolling on the floor

| dyanna a răspuns:

Cel mai urat lucru pe care l-am facut:
eram nervoasa pentru ca mi se rupsese niste margelute, si am rugat-o pe prietena mea sa-mi imprumute o ata speciala pentru chestii din astea, iar ea, a zis policticos ca mai are doar una si are nevoie de ea. si eu, la nervi, am inceput sa o jignesc, i-am zis zgarcita si in toate felurile... si eram si prea mandra sa imi cer scuze... dar ea tot m-a iertat, desi nu meritam... si mi-a dat si respectiva ata...happy, dupa care m-am simtit penibil si i-am cerut scuze...happy

si, in alta ordine de ideei... apropo de ce ai facut tu, si eu am flirtat cu un baiat in biserica big grin ...si el era foooarte dragut...si la un moment dat, dupa multe priviri cu subinteles, i-am aruncat o privire acuzatoare...happy. ...si cand am iesit afara...am bufnit amandoi in ras... dupa care am fost sa ne plimbam... a fost foarte funny...happyhappy

| J7anine a răspuns:

Ce ai filtrat, cafea? happy

| J7anine a răspuns:

Daca asta e cel mai urat lucru... Data viitoare iesiti si voi afara si stati de vorba, ca sa nu va incurce nimeni.winking

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT"

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT"

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT"

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| Princessee a răspuns:

Nu mi se pare un lucru urat dar poate vrei sa spui "FLIRTAT", nu "FILTRAT".

| galileo a răspuns:

Ceau. Eu consider ca nu ai procedat adecvat. In biserica trebuie sa ai o anumita tinuta, un anumit comportament. Ne ducem la biserica ca sa ascultam Cuvantul lui Dumnezeu, nu ca sa flirtam. Cel mai urat lucru pe cred ca l-am facut ...cand aveam 10 anihee hee... m-am uitat la cadou inainte de ziua meatongue

| NimeniCuActe a răspuns:

Eventual ai flirtathappy. Sa nu se mai repete laughing.

| guess_who a răspuns:

Ne-am dus la baia unui club, ne-am incuiat in toaleta si ne-am sarutat :XAhh:X:X
Dar nu cred ca e un lucru rau.

| guess_who a răspuns:

Si ce daca ai FLIRTAT in biserica? Pana la urma D-zeu vrea ca oamenii sa se iubeasca(chiar si in biserica) ca doar de`aia am fost creati.
Dar eu care am facut poze in biserica si le-am pus pe hi5? rolling on the floor Asta da pacat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu eram cu sotia la cununie si cind am ingenunchiat si ne-a pus patrafirul in cap m-a bufnit risul si-i spuneam sotiei;-Ma tu -ti dai seama ce zace in fustele astea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu poti filtra in biserica? Dar ce esti aparat de aer conditionat? Filtru de cafea? Mamma mia, che tonta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok ok Queen am inteles ideea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi Mhiry in club cred si eu ca e normal dar in biserica?