| Andreea_1914 a întrebat:

Care este culoarea voastra prevarata? Care are culoarea preferata ca si a mea primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Albastrulove struck

23 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Turcoaz, albastru:X

| pwp a răspuns:

Rozzz

| Ruxiii a răspuns:

Turcoaz :X

| beautifulkiss a răspuns:

Buna rosu:X:X

| AnnaMariaaa a răspuns:

Verdelove struck

| LittleandLiars a răspuns:

Turcoaz si gri fac o combinatie minunata priveste :http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=87&ty=84

http://www.google.ro/......tp?/imgres 400&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=274&vpy=347&dur=263&hovh=205&hovw=246&tx=169&ty=124&oei=94ajTN6vI9vPjAe87aSJAw&esq=2&page=2&ndsp=32&ved=1t:429, r:1, s:33&biw=1440&bih=754

| DanSor a răspuns:

Albastru... cel putin pentru mine are foarte multe semnificatii din mai multe pct de vedere, dar nu intru in detalii ca nu da binehee hee
PS: scurt si la obiectwinking o zi buna happy

| BughY a răspuns:

Verde mov turcoaz si galben

| virusake a răspuns:

Căcăniu. smug

| Bylok a răspuns:

Albastru si negru

| CosminKidd a răspuns:

Imi plac toate culorile {trebuie sa fie una care iti place funda?}laughing

| Paywa a răspuns:

Mie imi place mov.

| iulia_6002 a răspuns:

Imi plac multe:mov roz alb-albastru; x verde...

| Iull a răspuns:

Gri love struck

| 10011993 a răspuns:

Rooooooz:X:X:X

| Mariiia a răspuns:

Roz.albastru.mov.verde.galben.bleo.rosu.maroniu.ocru.lila.portocaliu.turquoise.alb-negru ( nonculori laughing ). nu mai stiu rolling on the floor

| eu_1628 a răspuns:

Albastru dar nu prea inchis

| Lalysuka a răspuns:

Albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde si negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru si violet

| Maia_5796 a răspuns:

Culorile mele preferate sunt : movul si rozul!

| Maya_2495 a răspuns:

Rhozz este mereu la moda si ymy place tare mult auzy ar trebui sa fy mandra tye tyam raspuns pryma si ar trebui sa ymy day funda aya mare pa te popolycesc pe toty va popolycesckiss kiss kisskiss...kiss... n