| byby_8418 a întrebat:

Helooooo care este culoarea voastra preferata? cine nimereste culoarea mea preferata primeste

Răspuns Câştigător
| AnishM a răspuns:

Turcoaz

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoUseForAName a răspuns:

Verde si albastru sunt culorile mele.

Pupici.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Culoarea mea preferata:albastru, putin mai inchis decat cerul.

| MihaiN1 a răspuns:

Albastru. rosu. verde. mov

| Asdfghjklm a răspuns:

Mie imi place negru, dar si mov inchis si rosu sangriu

| MinAh21 a răspuns:

Hmm...presupun ca ar putea fi rozz, galben, rosu, albastru, mov sau negru big grin
by the way, a mea e galbenul :X

| fashionstar_4696 a răspuns:

Am sa zic 5 sper sa reusesc rosu albastru mov galben sau pote negru stiu ca e non culoare dar na funda te rog am gicit?

| fashionstar_4696 a răspuns:

Pai [a mea] mov a ta poate din cele 4 rosu albastru galben si roz sper

| Alexandra_1669 a răspuns:

Mov love struck