| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este diferența la MCDONALDS între MCCOMBO Fresh si MCCOMBO simplu (normal)? Numai prețul difera sau mai sunt și alte diferențe între MCCOMBO?

7 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

La fresh iti pune si rosie (poate si salata, nu sunt sigura). Oricum, cand mergi acolo poti cere normal un McCombo, daca te intreaba "Simplu sau Fresh?" Poti sa spui "Care e diferenta?" big grin

| RKBlue a răspuns:

Nu mai manca la McDonald's...

| Bruno92 a răspuns (pentru RKBlue):

Nici la KFC?

| RKBlue a răspuns (pentru Bruno92):

Nici.Decat daca faci si sport sau ai o dieta sanatoasa in general.
Daca nu, crede-ma, risti sa-i faci corpului niste probleme oribile.

| Bruno92 a răspuns (pentru RKBlue):

Da o data la câteva luni mă gândesc că nu dăunează happy

| RKBlue a răspuns (pentru Bruno92):

Normal ca nu laughing
Dar sunt unii(serios, cunosc unii) care si de 7-8 ori pe luna mananca la Mc si KFC. Atunci e cam grav.
Cred ca daca mananci si o data, de 2 ori pe luna, tot nu-i rau.Dar mai des nu-i sanatos.

| Anjaa a răspuns:

Din câte știu diferenta este la Sandwichul pe care ti-l alegi. MCCOMBO fresh e un fel de oferta de vara, asa cum ii spune și numele iti adauga în Sandwich roșii proaspete și castraveți.