| HugeHulk a întrebat:

Care este fantezia de a te lua de un tip mult mai mare ca tine? In special la cei care sunt mai slabi ma refer aici, lucrez in securitate si de multe ori am patit, de obicei cei care au chef de scandal sunt mai prapaditi, nici jumate din mine. Nu prea inteleg logica, mi-o poate explica cineva?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate chiar daca sunt mici considera ca au destula forta sa se apere sau sa atace.
Sau cel mai plauzibil alcoolul si drogurile sunt cauza. Unul mai mare este mai lent mai moale in reacti cand consuma alcool sau droguri, cei mai slabi si micuti sunt mai rapizi si mai agitati atunci cand consuma...cred eu

| Holiday a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=qs40QtYYajc

Degeaba ai 150kg de muschi....si asta stiu multi...genul asta de malaci nu sunt chiar asa periculosi precum par.

| MoonWolf a răspuns (pentru Holiday):

Tu chiar ai raspuns facand comparatie intre 2 tipii care sau antrenat?
Stii ca aici nu prea depinde cat de musculos esti, nu?(depinde sa zicem 40%)

Aici depinde Technica si modul in care te Antrenezi.
HugeHulk s-a referit la,, baietii'' care nu au nici 1.70, si se cred invincibilii(cel putin in vorbe)

Ai vazut poza de profil ce o are HugeHulk? Aia nu e falsa, acum imagineaza-ti o situatie, in care tipul asta :

http://www.brandonberry.net/wp-content/uploads/2014/11/weak-man.jpg

Incepe sa il injure pe HugeHulk,si il ameninta,din moment ce HugeHulk nu vrea sa intre intr-o bataie,deoarece el ia in cont ca daca ii rupe ceva,o sa trebuiasca sa ii plateasca spital-ul,sau o sa fie dat afara de la servicii,din cauza ca a intrat intr-o lupta neimportanta.

Oamenii de genu,sunt doar tipii care,se amuza de faptul ca tipii ca HugeHulk nu ii vor ataca,si in modul asta o sa apara,,smecher'' la,,prietenii'' lor.

Asta e ca si cum o pisica se ia de un urs.

Nu neg,ca exista tipii care par micii si slabi, dar sunt puternicii, dar trezeste-te la realitate, suntem in Romania, poate 10% din populatie,sunt puternicii.

Si sa clarificam ceva,cand am zis de tipii ca HugeHulk, ma refer la oamenii cu muschi, nu oamenii ce sunt doar grasii, si nu au muschii.

Si crede-ma muschii sunt foarte importantii intr-o lupta, chiar daca nu par.

| Holiday a răspuns (pentru MoonWolf):

"Asta e ca si cum o pisica se ia de un urs."

https://www.youtube.com/watch?v=hfgV9X1uLZ0

| HugeHulk explică (pentru MoonWolf):

Am patit de multe ori ca tipi ca cei din imagine sa se ia din mine, sa zicem ca inteleg ideea ta, desi mi se pare absurda logica lor. Eu nu m-as lua de unul care are doar bratul cat corpul meu, dar nu toti gandesc la fel se pare.

| MoonWolf a răspuns (pentru Holiday):

Ok,vrei o alta comparatie?
Asta e ca si cum un om s-ar lua de un Urs(om neinarmat.)

| HugeHulk explică (pentru MoonWolf):

Eu fiind ursul aici sa inteleg laughing

| MusicON1995 a răspuns:

Dupa cum spune si proverbul "buturuga mica rastoarna caru' mare" si in felul asta astia mai mici si duri cand se ia de unu mare da dovada ca au destula forta sa il puna jos altii mai mari. Cred ca la asta te referi, dar daca cel din poza esti tu in cazul tau nu se pune problema, eu unul cel putin n-am vazut asa brat in viata mea ))