| khrys a întrebat:

Care este forta supranaturala care v-ati dorio?

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Asi vrea sa sitesc gandurile prietenilor pentru ca imi voi da seama ce gandesc. Asi vrea sa fiu invizibila ca sa merg oriunde vreau eu. Asi vrea sa opresc timpul, ca sa ma gandesc de 2 ori inainte de a face o prostie.Asi vrea sa controlez corpurile celorlalti ca nimeni sa nu fie umilit. Asi vrea ca in lume sa nu existe ura, tristete sau gelozie.INTR-UN CUVANT : totul

24 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Sa inteleg femeile.

| Xonia a răspuns:

Sa fiu invizibil
Sau sa pot sa zbor

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să fiu invizibil.

| Ea a răspuns:

Cel mai mult mi-ar placea sa pot calatori in timp. As avea atatea de schimbat... Atatea de inteles...

| DeyCj a răspuns:

Să fiu fantomă. Atunci aş avea toate puterile laughing

| maryus92 a răspuns:

Sa pot zbura

| MoNsTeR a răspuns:

Sa fiu invizibil sa... tot cartierulaughing

| ghineanamaria a răspuns:

Ahh nu ma pot decide intre a putea sbura si a vedea prin haine pereti etc sau sa fiu invizibila

| ghineanamaria a răspuns:

O da si sa vad prin caiete pentru a putea copia la teste si mai ales sa citesc gandurile altora asa as putea afla cine ma iubeste

| Bettt:) a răspuns:

Sa pot sa citesc gandurile oamenilor si sa fiu invizibila

| YukiMrM a răspuns:

Sa pot manipula/controla oamenii.

| BlueRose1 a răspuns:

Sa fiu invizibila sa zbor sa pot face lucrurile sa se miste cu puterea minti multe:X

| anna_4818 a răspuns:

Sa citesc gandurile celorlalti smug
asa as putea sa stiu ce gandesc despre mine si despre altii, si la lucrari as avea o gramada de variante laughing de raspunsuri.
tu ce ti-ai dori? happy

| Emrys a răspuns:

Teleportare big grin

| gabriela007 a răspuns:

thinking Sa stiu ce gandesc altii

| dya26 a răspuns:

Sa dispara toti prosti si sa citesc gandurile celorlalti

| purpleghost a răspuns:

Sa controlez oamenii

| maduuuu a răspuns:

Sa zbor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot intelege animalele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa daruiesc numai iubire, fara partinire! sa fac oamenii sa se iubeasca fara pic de ura, atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citirea gandurilor si invizibilitatea. thinking

| blondix_2927 a răspuns:

As vrea sa influentez natura, sa fie tot timpul vremea pe care mi-o doresc, sa stiu cum sa ma imbrac, sa nu apara surprizele ploii sau a iernii...mai stiu eu...

| Lucyus_8602 a răspuns:

Sa fiu invizibil, tu ce ti-ai dori?

| deealoveanahi a răspuns:

Sa citesc ganduri sau sa zbor day dreaming