| larya234 a întrebat:

Care este lucrul cel mai vital pentru voi, adica ce va este indispensabil in viata? -fundita:*

Răspuns Câştigător
| Vladimir10 a răspuns:

Prietenii, familia, cred ca daca nu as sta aproape de prieteni si de familie viata ar fi foarte urata, pentru ca doar ei ma inveselesc cand sunt suparat si ei imi transmit dragostea lor. Sper ca raspunsul meu sa te fi ajutat. Numai binehappy

8 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Planeta in opinia mea.ea este cel mai vital lucru pentru fiecare dintre noi toti cei care fiintam.un numar deloc de neglijat.7 miliarde de oameni o calca in picioare dupa bunul plac al fiecaruia si foarte multi din acestia o distrug fiind mai mult sau mai putin rau intentionati.

| ochiverzi91 a răspuns:

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. - Nichita Stanescu

| BlueStar12 a răspuns:

Desenatul, nu pot sa stau o zi fara sa desenez.
Si aerul, apa si mancarea desigur. Si uneori internetul.

| edy132 a răspuns:

Indispensabil in viata este viata: vederea, respiratia, gustul, mersul, simtul tactil.
In rest mai nimic.

| iRaul a răspuns:

Ciocolata, categoric ciocolata.

| Petrovici_Stefan_1993 a răspuns:

Sincer? Un lucru indispensabil pentru orcine este apa. ( fara ea nu putem trai ), cel mai vital lucru pentru mine in momentul acesta este telefonul mobil

| Andr3iutz a răspuns:

Aerul frate. Nu exista aer. nu exista viata.=)

| Dancefreak a răspuns:

Din punct de vedere fiziologic stim cu totii ce ne este indispensabil: apa, aer hrana, etc!
Pentru mine sunt importanti prietenii adevarati, ce stau langa tine chiar atunci cand iti este cel mai greu, familia si persoana pe care o iubesti cel mai mult sa fie langa tine pentru ca toate par mai usoare cand ai persoana iubita langa tine la bine si la rau!