| Charice a întrebat:

Care a fost lucrul pe care l-ai regretat in viata ta?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu, nu pot sa zic ca as regreta ceva... pana in prezent

| ovidiu8msn a răspuns:

M-as bucura sa fie doar un lucru.

| Wolfszeitt a răspuns:

Regret că nu am fost la OST anul trecut, deşi câştigasem 2 invitaţii duble. laughing

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pai regret ca unele persoane au plecat din lumea noastra cand eram mica si nu am putut foarte bine sa le cunosc... Dar tu, din moment ce ai pus intrebarea?

| EgoFiet a răspuns:

Atunci cand m-am apucat de fumat.

| Satanelmic a răspuns:

Regret acum, ca nu am petrecut mai mult timp cu bunicul meu care a murit acum 2 ani sad Si mi-e foarte dor de el :'(