| anonim_4396 a întrebat:

Care este motto-ul vostru in viata? Adica pe baza unor cuvinte va desfasurati intreaga viata!

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Nu am asa ceva, nu traiesc prin cuvintele altcuiva, care avea principii diferite de ale mele, de obicei ma ghidez dupa instinct sau dupa imprejurari. Dar ca sa-ti raspund la intrebare... Carpe diem!

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa am cat mai multi prieteni adevarati si sa ma feresc de oamenii falsi.

nony
| nony a răspuns:

Ce trist ar fi sa-mi traiesc viata prin prisma unor cuvinte care nu-mi apartin, nu?
O sa-ti raspund la intrebare : Totul sau nimic.

| daniDeeDee a răspuns:

"I'll never stop believing!"

"Never say never"

| costymaximus a răspuns:

Sa nu spui "nu" niciodata

| Victoria a răspuns:

"Credinta muta muntii din loc". Atunci cand ma simt dezamagita de un anumit lucru, imediat imi construiesc noi obiective si am incredere in mine, in fortele mele proprii, cat si in Dumnezeu.

| Betty a răspuns:

1.Traieste clipa!
2.Niciodata sa nu spui niciodata!
3.Totul sau nimic!

Cam astea ar fi...thinking(ordinea e aleatorie)

| arysa a răspuns:

Ai castigat? Continua! Ai pierdut? Continua!

| TeoIonela a răspuns:

Noi sa fim sanatosi!(ca restul duca-se)

| demonangel37 a răspuns:

Totul sau nimic. este un principiu destul de puternic pentru mine

| Luori a răspuns:

Hm.
traieste viata, fara regrete

toate trec

mereu speranta [oricat de mica este uneori ]

bucurate si de cel mai mic lucru[s`ar putea sa te surprinda cat de fericita ai sa fii]

| dragalasica a răspuns:

Pai,, in viata orice este posibil,,.

| andreea7520 a răspuns:

Cartofi prajiti! nu. O singura viata ai, traieste`o din plin! si altele.

| andreea7520 a răspuns:

Apropo, era o gluma cea cu cartofii prajiti :* imi e foame, atat laughing

| claudica a răspuns:

Plangi, tipa, cazi si apoi ridica-te si ia-o de la capat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din viata scapa cine poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vreau ceva, il amhee heehee hee. Cam pe asta ma bazez, pe ambitie...

| eu_5592 a răspuns:

Be always yourself (fii mereu tu insati)

| lixutzu a răspuns:

Fii bun. Nu stii daca maine mai poti face asta.