| Bubu9110 a întrebat:

Care este motto-ul vostru in viata? Dar in dragoste?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Atat in viata, cat si in dragoste : Nu plange ca s-a terminat, bucura-te ca s-a intamplathappy.

5 răspunsuri:
| simona_6231 a răspuns:

Atunci cand iti doresti ceva cu adevarat 90% din univers lucreaza pentru tine.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Orice ai face in viata va fi nesemnificativ, dar este foarte important sa faci ceva pentru ca...nimeni nu va face!
E un citat din Remember me.

| f a răspuns:

In viata: Cand iti doresti ceva cu adevarat, tot universl conspira pentru indeplinirea visului tau.In dragoste: Unde dragoste nu e, facem!laughing...glumesc,nu am un motto in dragoste dar sunt de acord cu legile lui murphy in privinta dragosteibig grin

| cubalibree a răspuns:

Imi doresc sa zic la sfarsitul fiecarei zile:Aceasta a fost ce-a mai frumoasa zi din viata meabig grin

| clublife a răspuns:

Traieste fiecare zi ca si cum ar fi ultima din viata ta! bafta