| gmari25 a întrebat:

Buna!
Care este motto-ul vostru in viata?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Totul este posibil.
Viata e un dar, bucura-te de ea in fiecare clipa.
Existi atat timp cat cineva isi aminteste de tine.

| positivity a răspuns:

„Trecutul aparţine celor fără viitor, aşa după cum viitorul aparţine celor fără trecut." (Marius Torok)
„Viața nu este o enigmă ce trebuie dezlegată, ci o realitate ce trebuie trăită." (Kierkegaard)
„Orice e posibil când ştii ce vrei!" (Mihail Drumeş)
Trebuie să facem din realitate un vis, şi din vis o realitate." (Pierre Curie)

| zurick a răspuns:

''Mai bine să mori în picioare, decât să trăiești în genunchi''
''Never underestimate the power of stupid in larg.''

Răspuns utilizator avertizat
| AnimatedSignature a răspuns:

Don't worry, be happy.

| iCappy a răspuns:

Eu am doua big grin
Primul: Cand am pierdut putin, ma bucur ca nu am pierdut mult, cand am pierdut mult, ma bucur ca nu prea mai am ce pierde, cand am pierdut tot, ma bucur de viata ca nu mai am nimic de pierdut big grin
Iar al doilea: 'Never give up' adica 'Nu renunta niciodata'.
Cu acelasi motto traieste si wrestler-ul John Cena.

| trixiiie a răspuns:

„Carpe diem", și „Mai bine să regreți ceva ce ai făcut, decât să regreți că n-ai făcut!"

| claudia511 a răspuns:

"Work until your idols become your rivals"