| Selena54 a întrebat:

Care este motto`ul vostru in viata? Dau funda pentru cel mai dragut tongue

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Indiferenta da intotdeauna sah`mat durerii! love struck

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Judeca un om dupa ce stie nu dupa ce nu stie"
Si clasicul:"Inteleptul cauta ceea ce este lipsit de suferinta, nu ceea ce este placut"

| Victoria a răspuns:

Credinta muta muntii din loc.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu am un caiet destinat motto'urilor si intodeauna cand trec prin momente depresive citesc din el si ma ajuta sa am incredere in mine si sa sper la un viitor mai bun.
~Nimic nu e intamplator, totul are un scop!
~Vulturilor li se intampla sa zboare mai jos decat gainile, dar gainile nu se vor ridica nicioadata pana la nori-chiar am avut si am nmevoie de acest moto'o, m-a ajutat foarte multwinking.
~Eu resping realitatea voastra si o inlocuiesc cu a mea.
~Traieste viata care o ai acum, nu te astepta sa primesti alta!
~Fa ce simti, cand simti, cum simti si cu cine simti! Dar evita consecintele!

Bafta.

| Maya. a răspuns:

"Inceputurile au un farmec aparte.De asta mereu o iau de la capat."
"Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte."

| Maya. a răspuns:

"Inceputurile au un farmec aparte.De asta mereu o iau de la capat."
"Viata poate fi inteleasa doar privind inapoi dar trebuie traita privind inainte."

| lovenotsex a răspuns:

Niciodata sa nu renunti, mereu trebuie sa ai puterea de a te ridica.
Niciodata sa nu spui niciodata.
Tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape.
Intoarce cu bine ce ti-a facut cu rau, e cea mai grea palma pe care i-o poti da.
I-ar preferatul meu :"zambeste mereu, oricare ar fi situatia"

| YOLO3e333 a răspuns:

Viata merge inainte.

| Alice_6278 a răspuns:

Motto
Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede.Canta de parca nu te-ar auzi nimeni.Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant.Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca. iubeste-ti viata si mai ales prietenii. E cel mai de pret lucru.
Acesta este motto-ul meu,,, motto-ul vietzii mele

| zonik93 a răspuns:

Mai bine sa fii prost 5 minute daca pui o intrebare, decat sa ramai prost toata viata daca n'o faci big grin

| Ela_8933 a răspuns:

Gasesc securitatea in interiorul
meu si dezvolt propriul meu simt al valorilor. Ma ancorez pe Terra si-mi exprim in mod firesc senzualitatea.

| Eu.si.atat a răspuns:

Binele si raul nu au nici o limita, cu exceptia faptului ca ambele exista.

| love_1617 a răspuns:

Cine lucra si munceste ori ii prost ori nu glumeste!laughing

| Tomy_3330 a răspuns:

Mori si lasa-ma. laughingcam ciudata.
Las´ca trece.
Cam astea sunt.

| Claw a răspuns:

Nu lasa sa te urmareasca visul ci urmareste-l tu pe el!

Nimeni nu ne poate face sa ne simtim inferiori fara permisunea noastra.

Un diamant stirb valoreaza mult mai mult decat o caramida
perfecta.

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...
funda?

| pauladrian a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.

| den_4336 a răspuns:

,, In viata trebuie sa ai un car de minte si doua de noroc!,,

| deea_6635 a răspuns:

Niciodata sa nu renunti ...sansa moare ultima. fundawinking