| xIxNeedxHelpx a întrebat:

Care este pasiunea voastra? Spuneti cat mai multe despre ea ( sa umple 2 minute ).

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Eu am ca pasiune cicloturismul și fotografia, pe timp cald, iar pe timp rece chestii de calculatoare.
O să dezvolt chestia cu cicloturismul și fotografia
Mi-am descoperit această pasiune din clasa a IX a când obișnuiam să fac drumeții pe jos prin zonele de agrement la localității natale(Turda/Cluj), cele mai des vizitate locații fiind Cheile Turzii, și Cheile Turenilor, urmând ca din 2010 până în prezent să folosesc bicicleta pentru a vizita diferite zone de agrement pe distanțe de maxim 150 km/tură.
În 2013 am decis să-mi construiesc un album virtual cu drumețiile ce le-am făcut, urmând ca un an mai târziu să le transform într-o pagină de site, deoarece am decis să dezvolt site-ul personal.
Tu ce pasiuni ai, asta dacă tot ai vrut o compunere despre această temă?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Gasesti pe google mii si sute de mii de astfel de compuneri (daca te chinui putin gasesti si in engleza).

| Violleta2022 a răspuns:

Incepe tu! Spune-ne care este pasiunea ta...in 2 minute!

| xIxNeedxHelpx explică (pentru Violleta2022):

Pasiune mea este fotografia. Totul a inceput cand am inceput sa fotografiez cu un telefon mai multe lucruri : flori, copaci. Tot ce tine de natura. De Craciun mi am rugat parintti sa-mi cumpere un DSLR Canon EOS. Dorinta mi-a fost indeplinita. Acum am inceput sa fotografiez si oameni. Organizez sedinte foto, fac albume pentru scoli si am inceput sa castig si ceva bani din asta. Fotografia m-a ajutat foarte mult : am inceput sa socializez si mi-am facut noi prieteni. Iubesc fotografia si asta imi doresc sa fac si pe viitor (ca meserie )...

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Tu ne păcălești: asta e tema ta de casă...

| xIxNeedxHelpx explică (pentru sierra1):

Pasiune mea este fotografia. Totul a inceput cand am inceput sa fotografiez cu un telefon mai multe lucruri : flori, copaci. Tot ce tine de natura. De Craciun mi am rugat parintti sa-mi cumpere un DSLR Canon EOS. Dorinta mi-a fost indeplinita. Acum am inceput sa fotografiez si oameni. Organizez sedinte foto, fac albume pentru scoli si am inceput sa castig si ceva bani din asta. Fotografia m-a ajutat foarte mult : am inceput sa socializez si mi-am facut noi prieteni. Iubesc fotografia si asta imi doresc sa fac si pe viitor (ca meserie ).

| sierra1 a răspuns (pentru xIxNeedxHelpx):

Bravo, să fii iubit!

| xIxNeedxHelpx explică (pentru sierra1):

Multumesc! happy

| xIxNeedxHelpx explică:

Iubesc fotografia. Felicitari! Cum se numeste pagina?