| angelana a întrebat:

Care este programul vostru de vara, adica ce vreti sa faceti in vara asta?happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 concedii in afara tarii sa vizitez multe lucruri

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lαrisα a răspuns:

Stau si ma relaxez. smug

| Martina5 a răspuns:

Sa ma distrez cu prietenii pe afara.

Răspuns utilizator avertizat
| MymyMihaela a răspuns:

O sa ies cu prietenii. Timp de o luna o sa imi petrec timpul cu mama si fratele meu mai mare.

| angelana explică:

Mersi pentru raspunsuri:-)

| angelana explică:

Scuze daca v-am suparat dar am pus la nimereala pentru ca nu stiam pe cine sa aleg.

| corina1122 a răspuns:

Dupa un an foarte greu, eu o sa ma distrez la maxim in aceasta vara. Cel mai mult o sa stau cu prietenii pe afara happy

| sabin10 a răspuns:

Sa fac multe drumetii, sa-mi fac prieteni noi, sa merg la munca sa-mi iau multe haine tongue laughing Sa ma relaxez la pescuit, sa merg la Aqua Park etc.

| Danmitu a răspuns:

Merg cu fotbalul in Ungaria, dupa vin si am aici la Brasov turneu din nou, merg la tara la strabunicul meu, pe scurt MA DISTREZ. Nu o sa invat nimic, mai ales ca o sa termin cu examenele.