| Park1Suin a întrebat:

Ce vreti sa faceti in aceasta vara?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să mă reapuc iar de video-blog.

| KillMePlease a răspuns:

Sa nu mor

| AirănMeidăn a răspuns:

sa stau in casa si sa nu ma bronzez fiindca... da

| Cameliapantiru a răspuns:

Vreau sa citesc mult, cartile pe care, din lipsa de timp, le tot aman mereu, sa imi implinesc un vechi vis al meu, anume sa vizitez Praga(am rezervare pentru luna august) si, poate, reusesc sa ajung din nou la Balcic (vara trecuta m-am simtit super, plimbandu-ma pe plajele pe care le iubeam inca din adolescenta, cand citeam "Panza de paianjen" a Cellei Serghi si "Ioana" lui Anton Holban, captivate fiind de frumusetea si poezia descrieilor realizate de ci doi autori). Si, in general, sa petrec cat mai mult timp cu persoanele dragi mie, parinti si prieteni apropiati, sa ma joc mult cu catelusa mea scumpa si sa dorm pana la 11-12, fara exceptie, in fiecare dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate imi iau un job in constructii. Te gandesti cum suna asta, 12 ore in soare timp de 6 zile pe saptamana toata vara si un pic din toamna, fac bani, ma bronzez, imi dezvolt fizicul, stau doar cu imaginatia, departe de tv si net, ascult oameni care injura. Abia astept big grin Sper ca ma vor angaja.

Desi mai tare as prefera sa sstau acasa sa citesc, sa fac sport, sa ma uit la stiri, sa ascult si sa comun muzica, sa scriu povesti, sa scriu versuri, sa fac plimbari lungi si multe. Dar las asta pentru si pentru mai tarziu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat lucrari de-a lui Bach Mozzart si Liszt
ca sa ma autodezvolt si voi alerga la stadion dimineata de la 6 voi fi preocupat de autodezvoltare si voi pleca vara la Italia

| Pinocchio a răspuns:

Mi-am propus sa ma duc la mare, in rest nu stiu inca exact.

| Innsbruck a răspuns:

Sa slabesc si sa invat

| LeZizu a răspuns:

Sa ma distrez, sa calatoresc

| muffinXXL a răspuns:

Sa stau in curtea însorită a unei cabane de la munte si sa ma bucur ca am intrat la liceul la care vreau (sper).:-D