| OfficialFallingStar a întrebat:

Care e culoarea (sau culorile) voastre preferate? (cine are ca mine primeste ~~FUNDA~~) [:*]

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rosu aprins/viu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alb și albastru.
Pa, pa.

| Biencush a răspuns:

Rozuri, albastru deschis, tourquoise, lila

| Andreea_5313 a răspuns:

Mov si Rosulove struck

| oAnna a răspuns:

Roz albastru negru :""

| Mihαelα a răspuns:

Imi place rozul, albastru inchis, gri, fuxia(este un roz mai inchis)mov, si negru dar in combinatie imi place extrem de mult roz cu negru, sau roz gri, albatru-gri, albastru-negru big grin

| adelynaa a răspuns:

Rosu:X:X si negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov (violet), roz (bombon), negru (inchis), portocaliu(Orange)

Bine de fapt astea imi plac doar la haine, dar culoarea mea preferata e galben, ma rog tinand cont de poza pe care o ai pun pariu ca iti place :
verde sau mov sau rosu sau negru

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Negru si gri...inchise si deschise