| larya234 a întrebat:

Care este tara ta preferata si unde ai vrea sa locuiesti?

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

America pentru ca acolo sunt vedete care vreau sa le intalnesc...

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Tara preferata a mea e Franta, de mic mi-a placut.As vrea sa stau la Paris, intr-o lume mai civilizata, ordonata si poate poate mai buna.

| Razvan a răspuns:

Norvegia. E bine dezvoltata.Totusi n-as vrea sa ma stabilesc in Tromsøhee hee

| ΔH a răspuns:

Una non-romaneasca.

| Sua a răspuns:

SUA sau Marea Britanie

| Kitty a răspuns:

As vrea sa locuiesc in Anglia, in special Londra, sau America.

| rebela a răspuns:

Spania sa locuiesc in Barcelona

| ILadyInBlack a răspuns:

Finlanda.

| BcB8989 a răspuns:

Tara mea preferata este Marea Britanie, acolo as vrea sa traiesc. Imi place limba engleza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irlanda, Marea Britanie, SUA