| St3fa a întrebat:

In ce tara ai vrea sa locuiesti? Sincera sa fie eu in tara minunilor! Undse totul e posibil!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia. Iz da besthee hee

| Bacemi a răspuns:

In Franta sau Anglia. E civilizatie la superlativ. Mi-ar placea sa gust si din aerul nordic un pic dar nu permanent.

| kiss1 a răspuns:

Buna.
Eu azi sunt asa,(un pic) cu capu'n nori azi, asa ca iti voi spune ca as dori sa locuiesk in tara povestilor.acolo unde-i Alba-ca-Zapada, unde-s toate personajele din povesti care ne incinta prin farmecul lor.Mdeaaaaaaaa...

| JeRo a răspuns:

In Romania imi place sa am de a face zi de zi cu toti prostii din aceasta tara altefel. viata mea ar fi prea plictisitoare si prosti au locul lor in societatea romaneasca mai ales in cea romaneasca "Prostii imi fac zi de zi viata mai palpitatnta"rolling on the floorrolling on the floor

| Bianca_3626 a răspuns:

Cu toate ca se intampla multe nedreptati, Romania este tara in care m-am nascut si am crescut.Aici sunt toti oamnii pe care ii iubesc si nu as vrea sa locuiesc in alta tara.Imi iubesc tara asa cu e.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Grecialove struck O adorlove struck

| sherlynn a răspuns:

Serbiaa`... oO aduor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seul-koreea de sud!

| Allyţu a răspuns:

Pai as dori sa locuiesc in Koreea de S :X:X:X:X:X:X

| Catzelush a răspuns:

SUA, I love this country!

Răspuns utilizator avertizat
| stefana_4274 a răspuns:

Aici.in Romania~!