| KidDuletzu a întrebat:

Care este the best movie pe care care l'ati vazut!?! funda + vot! :X

18 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

The girl next door
Numai bine!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

We are the beeeest, so screeew the reeest :))
e un cantec din filmu meu preferat, St. Trinian's (primul)
iata trailer :
http://www.youtube.com/watch?v=QW1xuCXABVc
e cel mai funny si super film :x :))
ti'l recomaaand :D

| Liviu_2320 a răspuns:

Actiune GI Joe, Torque :X
Aventura Harry Potter (toata colectia), Jurney to the center of the earth, Pirati din Caraibe
Comedie Van wilder, masca, old dogs
Horror Camera 1408, The Grudge, Razbunarea zanei maseluta
Sper ca o sa iti palca filmele care ti le-am zis :X

| justme97 a răspuns:

Ar fi mai multe dar printre cele care mi au placut cel mai mult se numara: house of wax, final destination(1, 2,3, 4,5),i know what you did last summer(toate 3),the hot chick, the clinic, freacky friday.

| Cornelia19 a răspuns:

Ar fi mai multe:
Titanic, clar
Gone with the wind
A walk to remember
The notebook
The last song
Dear John
Letters to Juliet
Love story

| YoyoOoOo a răspuns:

One missed call - este de groaza.
Vineri 13 - tot de groaza
Ultima casa pe stanga. - groaza happy
Destinatie Finala - groaza happy.

| PopaIoana a răspuns:

The last song, A walk to remember, remember me, john tucker must die... si mai multe da acum nu mi le mai amintesc... cand imi am amintesc iti mai spun eu... funda? sunt super fulmele.

| PopaIoana a răspuns:

Mai e si one missed call si i know what you did last summer, i still know what you did last summer, i will always know what you did last summer, i know who killed me daca vrei de groaza, dar daca vrei romantice tiam scris putin mai sus...te pup si sper ca ti-am fost de ajutor.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Finding Neverland [ nu sunt desene, e o drama ]
Sweneey Todd : The Demon Barber Of Fleet Street. =].

| RandyKiffOrton a răspuns:

Fast 5, Legendary, Knucklehead, Frati de sange, Fast & Furious Tokio Drift. Sper ca ti-am fost de folos

| MrCatalin a răspuns:

Poi cred ca Freddy Krueger.incearca-l si tu:* bafta

| stelistu30 a răspuns:

Drag me to hell 2009

| SmileInGreen a răspuns:

Twilight. Hachiko.Black Swan

| MaddieGirl10 a răspuns:

"2012" :X sau "The Sorcerer's Apprentice" love struck the bestwinking

| alexelrey a răspuns:

Fred the movie

| sunshine303 a răspuns:

R.E.D.
The Expendables
Step Up to the Streets

| Adezuuu a răspuns:

The vampire diaries, The rite, A walk to remember. Filmele mele preferate.

| yo4ubr a răspuns:

Cel mai tare film e euro trip daca vrei comedie
daca vrei horror te sfatuesc sa incepi cu seria saw apoi filmul carver si sa inchei cu candy man