| deya16 a întrebat:

Care este cel mai bun serial pe care l'ati vazut?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Lost & Prison Break [:-x] si Gossip Girl.

25 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Dragoste SI Razbunare, Dallas.

| DenissaDeea a răspuns:

Dragoste SI Razbunare,Dallas.

| JustMeFlory a răspuns:

Gossip Girl, Minti Criminale, C. S. i NY, Ruleta Destinului, si...Rebel in California.happy

| Dara a răspuns:

CSI- NY si Dr. House. Amandoua mi se par excelente!

| Ellena a răspuns:

Kyle xywinking

| 44-mytel a răspuns:

Forsyte Saga.

| FearNoEvil a răspuns:

Seinfeld, Familia Bundy si CSI.

| ioana_5498 a răspuns:

Cu siguranta Prison Break. happy

| Elena_2321 a răspuns:

Gossip girl si neveste disperate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood Ties si Dr. Housewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin cu siguranta Prison Break care s-a terminat un serial extraodinar de bun si Lost ii foarte interesant trebuie vazut de cateva ori ca sa il intelegi in intregime. Iar pentru fanii Lost s-a amanat difuzarea serialului pana in februarie 2010sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma amuzatzi Prison break oh go on de tot rahathul e la fel de tras de par k si lost...la un momendath numai sila sila sila...oh go on banal...bine k nu s-au lungith m-ai mult k deja e de tot rahathul... eu va recomandh cv ce meritha...parerea mea... 2 aNd a HaLF MeN SeaSoN [SeRiaL By Sad 4 Turc] - Comedie laughing - DoCToR HouSe SeaSoN [SeRiaL By Sad 4 Turc] - Comedie (super shukara relatarea) DeXTeR SeaSoN [SeRiaL By Sad 4 Turc] - SaDik smug laughing - Crima HeRoEs SeaSoN 3 [SeRiaL By Sad 4 Turc] - actiune, super tare, e HeLL^heaven ca sa zic asa...ma refer k personaje negative si pozitive. SuPeRNaTuRaL [SeRiaL By Sad 4 Turc] - MERITA 100% PREA TARE e gen horror... e vorbha de 2 vabatori(fratzi) care dau peste tot felul de belelewinking vampiri fantome.in fiecare episodh.aici e tras de par... darmeritha 100% cel mai tare.nu te sperii sthai relax laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural si dark angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))rolling on the floor)))))))))) ce raspunsuti naspete laughing)
Cel mai tare serial este True Blood sa stiti
are si super efecte speciale si o intriga super tare
te lasa cu gura cascata
la sf fiecarui episod si de abia astepti sa il vezi pe celalalt
Daca vreti sa va uita este in fiecare vineri de la 22:00 pe HBO
MSwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca "Kyle XY" sau "V"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrubs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanar si nelinistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robin Hood [varianta BBC 2006 ], Spartacus blood and sand, Grey`s anatomy, La figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural love struck love struck love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lost, Prison Break, The vampire diaries, Supernatural si Dr. house

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural este cel mai tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural
gossip girl
desperate housewives
the vampire diaries
lost e super fain
prison break
one tree hill:X:X
criminal minds
24 si asta ii f interesant
grey's anatomy
charmed
nikita

aveti de unde alege, toate sunt foarte fainewinking

| andra15956 a răspuns:

Sigur narcisa salbatica