| ViseInCulori a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata din Romania? De ce?

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Conect-r e un artist bun cu toate ca este rom... imi place deoarece canta f binewinking. feminin - adela popescu - arata bine canta bine actrita buna big grin

3 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Feminina:
ANDREEA PATRASCU,pentru ca este frumoasa, desteapta si ii sta bine ca actrita, are toate calitatile necesare unui fotomodel.Este perfecta ce mai.

Masculin:
RRADU VALCAN-arata bine, are corp, muschi etc.si imi place cum isi intra in rol in serialu' ala de pe acasa.

| Ady00pk a răspuns:

Mihai Bendeac
E unul dintre cei mai buni comedianti pe care ii stiuhappy

| cezzxd a răspuns:

Guess Who, pentru ca-mi place muzica lui. Ar mai fi si Cedry2k, da' pe el nu prea-l dau la tv, si nu e asa cunoscut. deci nu prea e vedeta thinking