| diamar a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata(de aici, din romania)? De ce?

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

In ziua de azi cam nu ai ce "vedete" sa idolatrizezi, acum totul e bazat pe imagine toti vor sa iasa in evidenta prin scandaluri divorturi etcchatterbox.Eu de exemplu ca si cantareata sa zic ca as alege-o pe Andra pentru ca are o voce superba si a ajuns aici pe propriile sale picioare nu prin scandaluri.winkingOpinia meawinking>big grin

3 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Andra!
Nu e o fitoasa ca altele...

| dreamgirl16 a răspuns:

Andra:X Pt ca e cea mai simpla si mai frumoasalove struck si nu e fitoasa:X

| Xlove64 a răspuns:

Deci eu n`am o vedeta preferata in Romania
Singura care mai e de Doamne-ajuta e Inna
Pt ca este romanca si a putut sa ajunga asa de cunoscuta si faimoasa in alte tari
Bravo ei!