| MBAAA a întrebat:

Cine stie site`uri de concurs online cu premii cum ar fi telefoane etc? Fundabig grin

16 răspunsuri:
| MisleadMagic a răspuns:

Incearca http://www.konkurs.ro/ aici sunt postate majoritatea concursurilor de pe net pe categorii, poate gasesti ce vrei.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cine stie concursuri online la care se da o blonda gratis? anthonya se ofera prima

| MBAAA explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Poate tu te oferiwinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru MBAAA):

Draga tu vezi cand e postat raspunsu? vai de tine

| MBAAA explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Da draga vad, nu prea intru pe aici, ca tinewinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru MBAAA):

Inseamna ca esti ferita de valul de prostime care e pe aici(aici nu ma refer nici la mine nici la tine)

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Taci ca esti cam proasta pentru secolu asta ai dat prostometru peste cap rolling on the floor

| MBAAA explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Din ce am vazut pana acum, cam asa e, de aceea nu prea intru...nici nu am multe intrebari de pus, cum aveam inainte tongue

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru MBAAA):

Intra la stiinta si filozofie, sanatate, t/a si Shopping.astea sunt cele mai interesante cred

| MBAAA explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Stiu, cam acolo intru de obicei, si cand vreau sa la distrez, la Dragoste&Sexlaughing

| onename a răspuns:

Tu ne spui acum ce iti doresti de fapt laughing Si te folosesti de creier.

| MBAAA explică (pentru onename):

Inteligent raspunslaughing

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca www.Voovu.Net aici a catsigat un vecin un Laptop stiu ca se castiga sigur acum depinde ce vrei tu sa castigi Iti urez succes!

| __1988 a răspuns:

Www.stiunimic.com/joc! castiguri reale!