| NemNUZ a întrebat:

Care materie va place cel mai mult si care nu va place deloc.Mie imi place biologia si sportul (educatia fizica sau cum se zice ) si urasc matematica laughing, astept parerile voastre.

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Mie imi place chimia si franceza, in schimb urasc biologia si fizica ( poate si din cauza profelor, dar si pentru ca nu inteleg nimic)

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Mate cea mai urata ora. Da restul imi plac cat de cat

| SexyFrumushika a răspuns:

Mie limba romana si franceza nici mie nu imi place mate

| Zatharra a răspuns:

Îmi place Istoria(din cauza profului) şi Ed. fizică.Nu îmi place Matematica şi Fizica...Peace!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Mie imi place informatica si nu-mi place deloc franceza

| Intelligence a răspuns:

I hate maths 2!
Imi place engleza si romanalove struck

| Konan13 a răspuns:

Ciudat, eu urasc biologia dar profesoara este de vina rolling on the floor Ador limba romana, desenul, engleza si germana dar mate si fizica sunt pe la Grupul de materii mai neplacute si nu-mi place sportul deoarece dam tot felul de probe fara rost si nu putem avea nici o ora libera tongue

| GrigoreGrigore a răspuns:

Mie impi place foarte mult limba Romana si nu-mi place deloc matematica

Întrebări recente