| andreiflavius a întrebat:

Dupa parerea voastra care este sportul la care inveti sa te bati eu as zice ca kick-box sau mma astept parerile voastre!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Box

| jj95 a răspuns:

Salutare eu fac kick boxing de 2 ani si crede-ma ca vrei nu vrei inveti sa te aperi si sa ataci. oricum nici mma nu e rau mma= mixt martial arts, acolo lupti corp la corp la podea mai mult, dar din punctul meu de vedera castiga kick.
bafta

| availablehandyman a răspuns:

Eu unul m-as inscrie la MMA

| Scremer a răspuns:

Incearca UFC laughing sau ai mai putea incearca kyokushincai eu sport-u asta l-am practicat dar iti zic este foarte dur eu aveam in fiecare vineri cumite(batai) si calire. Acest sport kyokushincai este un sport dur si nu este un sport pentru ori cine dar sportu asta cum zicea si antrenoru meu daca mergi un vierme devi barbat laughing

| DinnAdinnA a răspuns:

Da, tot asawinking : Kick - Box, Box si Wrestling big grin.winking.

| nibiru901 a răspuns:

1. MMA nu este un stil de lupta! este un turneu

2. daca vrei sa " bati " du-te la Kick-Box