| Ramo137 a întrebat:

Care poate(elev/eleva) sa-mi dea si mie cateva informatii despre liceul pedagogic din Bucuresti? cat sunt de dificile probele de aptitudini? care sunt acelea? programul cum este, dimineata sau dupa-masa? fiindca vreau sa ma inscriu si eu la acest liceu si nu stiu nimic despre el. va rooog mult de tot!

daca puteti sa-mi dati adresa de e-mail(printr-un mesaj TPU) sa vb mai multe, cine este la liceul pedagogoc din Bucuresti.

DAU FUNDA SI VOT.

1 răspuns:
| angabriel a răspuns:

Eu nu stiu dar te pot ajuta.Intra pe google si scrie ce cauti, si apoivei gasi ceiti trebue.Succese.