| Maiutza a întrebat:

Care stie cum pot afla daca un baiat ma place? doar intreb ca as vrea sa incerc laughing. mersi happy funda

Răspuns Câştigător
| Neeli a răspuns:

Daca te saluta, daca se uita intr-un mod insistent la tine, daca iti da sms-uri, daca vorbiti pe mess, daca te intreaba de mai multe ori daca ai prieten, daca iti da com-uri la hi5/facebook(in caz de ai)... daca indeplineste majoritatea din acestea, e clar ca te place, insa nu te pripi s-ar putea sa te inseli...happy funda?

5 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cu fata aia, pana si scream se sperie. funda?

| Dymytros a răspuns:

Daca te place o sa se poarte mai ciudat cu tine decat cu celalalte fete si o sa stea mai mult cu tine, o sa vb cu el mai mult si chesti din astea... daca a mai avut relatii u nici nu trebuie sa faci niciun efort pentru ca o sa-ti spuna ca te place intr-un mod direct sau indirect dar sa intelegi, big grin experienta proprie

| Miki_2654 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu unul din prietenii lui, pune-l sa il intrebe ce crede despre tine.asa o sa afli parerea exacta

| Maiutza explică:

Cristianorudi7 Nu te-a intrebat nimeni ce crezi despre fata mea si ca sa stii sunt cea mai draguta si populara din scoalawinking. Iar poza e facut asa deoarece imi place fff mult goth-ul si emo-ul...am si fost dar asta a fost cu mult timp in urmawinking

| Xenaaaa a răspuns:

Daca te trataeza altfel fata de celelalte fete, daca se uite insistent la tine, daca iti zambeste des, daca glumeste si rade alaturi de tine. Sper ca te.am ajutat.Bafta!:X