| anonim_4396 a întrebat:

Care stie dc nu merge sa-mi fac cont pe google, ca vreau sa-mi schimb imaginea de fundal la google in fine.Cand vreau sa-mi fac cont prima data zice sa mai reintroduc odata parola dorita si ca nu am indtodus bine codu ala...si dupa dau creaza cont si zice ca: Pentru a avea un Cont Google, trebuie să îndepliniţi anumite criterii legate de vârstă. Deci ce sa fac ajuta-tima plzzz! dau funda +vot ce vreti voi dar ajutati-ma! scrieti aici sau contactati-ma la alex.best35@yahoo.com ast raspunsuri repede!

2 răspunsuri:
| Georgiana16v a răspuns:

Daca vrei sa iti schimbi imaginea de fundal nu trebuie neaparat sa-ti faci cont pe google.

| Georgiana16v a răspuns:

Dar depinde de ceea ce vrei sa faci.