| q12 a întrebat:

Am o intrebare cam prosteasca. Cum fac cont pe youtube? Am vrut sa-i fac cuiva cont carei din 2000 si nu m-a lasat. Acum cand dau Creare Cont imi spune: Google nu v-a putut crea un cont

Pentru a avea un Cont Google, trebuie să îndepliniţi anumite criterii legate de vârstă. Pentru a afla mai multe despre siguranţa copiilor online, accesaţi site-ul web al Comisiei Federale a Comerţului (Federal Trade Commission).

Ce pot sa fac? Funda (in afara sa schimb ip, reinstalez windows).

2 răspunsuri:
| droopyy a răspuns:

Pur si simplu pui ca ai varsta peste 17 ani acolo si merge

| q12 explică (pentru droopyy):

Ma da nu ma lasa sa dau pe Creare Cont cami apare aia