| Cristian2003 a întrebat:

Am vrut sa-mi fac cont de google si cand am scris cateva lucruri mi-a aparut "Pentru a avea un Cont Google, trebuie să îndepliniţi anumite criterii legate de vârstă. Pentru a afla mai multe despre siguranţa copiilor online, accesaţi site-ul web al Comisiei Federale a Comerţului (Federal Trade Commission)."si nu stiu unde sa mai dau ca sa imi fac cont. Ajutati-ma si cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca esti gagauta...
Se pare ca inca nu e timpul sa ai un cont!

| Anotherusername a răspuns:

Esti prea mic pentru google cred. Introdu o varsta mai mare ex :1996 ...Asta ar fi solutia

| Iusti123 a răspuns:

Pune varsta ta de peste 18 ani. Funda?

| Gostin_Mona_1993 a răspuns:

Nu este gagauta si eu am gresit anul nasterii si acum nu mai pot sa creez alt cont in apare aceelasi lucru am 22 de ani