| daia10 a întrebat:

Care Stie Niste Glume AMUZANTE. Nu Cum Is Alea Cu Blonde ...sau injuraturi.etc,! big grin

2 răspunsuri:
| Jeozelin a răspuns:

Doi oameni stau si discuta...Incepe unul sa zica: Saptamana tecuta am fost in Safari mam intanlit cu eu leu mare si fioros am tras cu musca dupa el pana am ramas fara gloante, am ajut noroc ca animalul a alunecat si am scapat. Zice celalalt: -Vai eu il locul tau as fi facut pe mine! -Pe ce crezi ca a alunecat leul?

| omide a răspuns:

Vezi pe http://www.grozav.ro la sectiunea Bancuri