| iisus a întrebat:

Care stie niste metode de a copia la teste stiti voi

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Poi... scrieti mic pe o foaie lectile si bagi in buzunar foaia sau pur si simplu cu caietu` big grin

| KDily a răspuns:

Http://www.viatadeliceu.ro/tehnici-de-copiat/sfaturi-pentru-copiat/ aici gasesti o gramada... sper ca te-am ajutat:*:D

| Didii29 a răspuns:

Cea mai eficienta metoda pe care am folosit-o a fost la muzica, cand ne-a dat o anumita lectie de invatat. Am scrii-o pe toata pe o foaie, foaia o bagam undeva sa nu se vada, iar la sfarsit schimbam foaia aia cu cea pe care am mazgalit pana la sfarsitul orei. laughing

| rokssy a răspuns:

Eu mai scriu in palma dar nu sa se vada, scriu foarte mic, pe degete (intre ele) sau mai fac biletele mici de tot si le bag in buzunar. camd imi trebuie il scot si daca trece profa pe manga mine o bag sub foaie(test). sau scriu pe banca cu creionul si sterg dupa test.

| Anonim444 a răspuns:

Frate stergeti numele ca nu esti tu Iisus esti un om si iti dau un sfat ff bun pentru a copia daca imi dai o funda! hai ca iti spun ei un pix care este transparent il desfaci si inconjori o foaie cu raspunsurile pe penita de la pix apoi bagi foita in pix si ca sa nu vada ca copi acoperi cu mana!
da-mi funda!