| axel_9486 a întrebat:

Ia sa vad cat de isteti sunteti... Dati-mi si mie cat mai multe moduri de a copia la teste. Cine are cel mai mare numar de metode ia funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Cine e istet invata si ia nota buna pe merit, nu pe copiat. Te crezi smecher, dar nu e asa.

| BlaaBlaa a răspuns:

Scris pe banca cu creionu, fituicii in papuc, penar, scris pe radiera, scris pe mana, scris minuscul pe perete, daca de ex testul e pe randuri schimbi testul cu colegu de banca si te uiti la ala de langa tine care e in rand cu tine.

| thecakeisalie a răspuns:

INVATA.
Daca tot copii, o sa ajungi un corporatist trist cu salar submediocru si credit in banca.

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Pai:
1.Deschide un pachet de guma, arunca guma, scrie pe ambalaj raspunsurile, reimpacheteaza o guma cu ambalajul si deschide pachetul in timpul testului.big grin
2.(Metoda cea mai folosite de minehappyIti iei o foaie ca ciorna pe care scrii ce iti trebuie si o asezi pe partea cu scrisul pe banca pune-o la vedere, cu cat o vede proful mai bine, cu atat nu va fi mai atent la foaie sa vada daca chiar scrie ceva pe foaie.Cand se intoare profu intoarce si foaiawinking.
3. Cea mai buna metoda, dar nu merge la toti profii este sa te prefaci ca te suna maica-ta si sa vrei sa iesi din clasa 2 sec sa vb cu ea.Pe telefon trebuie sa iti fi facut un notepad, mesaj etc. cu ce ai nev si de aci stii si tulaughing.
! In caz ca esti intr-o clasa care are nivelul mediu sub geniu, atunci la teste foarte grele sub nicio forma nu copia de 10, ci cel mult 8.Asa proful va spune"Norocul incepatorului..." sau mai stiu eu ce.Bft si stiu si mai multe moduri da mi-e lene sa scriutongue