| Asyul95 a întrebat:

Care v-ar place sa castige la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7327 a răspuns:

Andrian Tutu sau Narcis Iustin

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

I don't care.

| Sconcsiş a răspuns:

Narcis. De ce?
Păi, Narcis are o voce incredibilă, este clar cel mai bun şi merită să câştige.
Adrian Ţuţu e paralel cu cântatul. Cea mai multă lume l-a votat pentru povestea sa. Eu pentru asta îl respect. Dar concursul e "Românii au talent" şi el nu are talent. Aşa poate veni orice orfan care să recite o poezie şi să câştige un concurs plin de talente.
Akikai au fost tari. Mie mi-au plăcut mult, dar nu cred că sunt nici măcar de finală.
Cosmin Agache e bun la ce face, dar ce face e stupid. Scoate sunete pe gură... Nu prea e talent ăsta...
Cristina şi Alina au ambele voci minunate, dar nu se compară cu vocea lui Narcis.
Familia Luca au fost ÎNGROZITORI. Plus că moşu e criminal. http://www.agentiadepresamondena.com/......de-13-ani/
Medea a fost naşpa. La români, tot ce e vulgar, e bun. Nu pot să cred că au ales-o...
Rebeca Neacşu are şi ea o voce foarte frumoasă, dar încă prea mică.
Ştefan Florescu e bun, nici Ronaldinho nu poate face ce a făcut el, dar, deşi sunt pe domenii diferite, nu cred că e mai bun decât Narcis.
Trupa Ballance mi-au plăcut enorm, sunt foarte buni, dar iarăşi cred că nu se compară cu Narcis.
Valentin Dinu e bun, dar în nici un caz de finală.
Valentin Luca e şi el foarte tare, dar nu cred că ce face el e un talent pe bune.

| RaR a răspuns:

Tutu Adrian

| Jello a răspuns:

Tutu Adrian love struck love struck

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cosmin agache.

| N3X7 a răspuns:

Andrian TUTU

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Tutu adrian sau medeea

| Lluvia a răspuns:

De ce toti care au zis Adrian Tutu au primit stupid?

| Andreea9222 a răspuns:

Rasp Urgent pls.
Sunt racita de 2 zile f tare si de azi dim, cand m-am trezit, ma dor toti dintii.O fi de la raceala sau de la ce? Ce as putea face?
funda

| AlexissMla a răspuns:

Tutu Adrian!love struck

| Ionutz_1837 a răspuns:

DAca am lua dupa talent :Narcis sau Dinu Valentin >>sau Florescu'

| Demmet a răspuns:

Frecquency

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis Iustin Ianău.

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Adrian Tutulove struck

| didi_2657 a răspuns:

Adrian tutu

| simo22 a răspuns:

Narcis sau Adrian Tutu

| gigik_9109 a răspuns:

Laurentiu :* tie?

| Cristina1994 a răspuns:

Narcis Iustin Ianău