| AmanoYuno a întrebat:

Carti noi, ceva misto? fundoi:*

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca Tess Gerrister - "Disparitia". E o carte politista plina de suspans, iar personajele le vei indragii. Uite scurtul ei rezumat:
"Un eveniment fericit-iminenta nastere a primului copil-se transforma intr-un cosmar pentru Jane Rizzoli cand aceasta se trezeste implicata intr-o luare de ostatici
O femeie gasita innecata in Hingham Bay este dusa la morga si inchisa in camera frigorifica. Insa cand medicul legist Maura Isles se uita la cadavru, traieste spaima vietii sale, caci femeia considerata moarta deschide ochii. Dusa de urgenta la spital, aceasta omoara un agent de paza si ia ostatici, unul dintre ei fiind Jane Rizzoli.
Dar cine e aceasta femeie disperata si ce urmareste? Numai Jane poate descifra misterul, daca va reusii sa supravietuiasca"
Sper sa-ti placa! Mie mi-a placut mult. happy

| WildLatte a răspuns:

Incerca : '' Celebritatea'' Jaickie Collins, ''Ingerul pazitor"' Danielle Steel, '" Legaturi de familie "' Danielle Steel sau "' Te iubesc "" Catehrine Siguret. Le-am citit pe toate si sunt f reusite.

| JackWolfskin a răspuns:

Crima si pedeapsa dostoievski! mi a schimbat viata citeste o... funda va rog!

| Gloow a răspuns:

The Hunger Games - Jocurile Foamei; Sega Namaste - Aventuri spirituale din India sunt f frum cartile mult noroc sau Colectia Cronicile Wardstone f f f interesante si pline de actiune si suspans sper ca te-am ajutat fundita?

| AmanoYuno explică (pentru Gloow):

Le-am citit aproape pe toate si jocurile foamei de 2 oriwinking