| Kat123456 a întrebat:

Cat costa cartea micutele mincinoase si se gaseste la kaufland? FUNDII+VOT

3 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Deci eu stiu ca 44 lei. e geniala :X trebuie sa o ai happy

| strawberryblonde a răspuns:

Buna. Ma bucur ca iti place sa citesti si eu is o fana inraita a cartilor, nu stiu daca este la kaufland dar eu nu prea imi cumpar de acolo carti doarece nu este personal care sa imi poata da detalii si nici carti f multe sau diversificate. Uite aici http://www.librarie.net/carti/162769/Micutele-mincinoase-Sara-Shepard si este si la reducere si iti vine in cateva zile, plata este ramburs, adica primesti cartea si o platesti la primire nu inainte. Succes si astept sa imi spui daca iti place.

| strawberryblonde a răspuns:

A uite este si la kaufland dar este mult mai scumpa, e 39 de lei dupa cum vad eu, deci tot mai rentabil este de pe librarie.net