| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! de curand mi-am luat cartea Micutele mincinoase de Sara Shepard... e faina? merita citita?

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Da, este minunata. Te tine cu sufletul la gura.Personajele au personalitati diferite, povesti diferite.Capitolele sunt multe, ce-i drept dar sunt scurte.In fiecare capitol este vorba despre unul dintre personaje, adica nu o sa fie vorba despre unul singur in toata cartea.Eu sunt la capitolul 8 acum. Mi-a placut atat de mult povestea incat am citit 7 capitole int-ro singura seara, eu culcandu-ma apoi pe la 1:30-2:00.Crede-ma chiar merita sa o citesti

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Da este uimitoareeee:*. dar si serialul este mega frumoshappy

| KingJulien a răspuns:

Pai daca ti-ai luat-o de ce nu o citesti si ai sa vezi?

| fuckeveryone a răspuns:

Eu sincer nu am citit cartea, insa ma uit la serial:X si este cel mai tare serial pe care l-am vazut happy... Din moment ce serialul mi se pare atat de reusit cu siguranta cartea e mult mai frumosa big grin... Cred ca merita citita!

| Picipuu a răspuns:

Mie mi-au placut mai mult serialul. Dar am auzit de la colega mea ca meritawinking

| Picipuu a răspuns:

Mi-a*

| dcosmina16 a răspuns:

Da crede-ma eu am citit-o si imi place