| Naigroeg a întrebat:

Cat costa kilogramul de viermi de matase?

Răspuns Câştigător
| Sericiultura_Sericicultura_1986 a răspuns:

Societatea Sericarom SA vă preia întreaga producție de gogoși de mătase la un preț de 20 lei/kg pentru gogoșile de calitatea I, respectiv 8 lei/kg pentru cele de calitatea a II-a.
Mai multe informatii gasesti pe http://www.viermidematase.info/argumente-pentru-a-construi-ferma-sericicola

| Naigroeg explică (pentru Sericiultura_Sericicultura_1986):

Da dar vreau sa stiu cat costa kilogramul de viermi de matase?

| Sericiultura_Sericicultura_1986 a răspuns (pentru Naigroeg):

Daca ati fi citit pagina respectiva ati fi gasit si informatia cautata:
Materialul de pornire: ouăle (semințele) viermilor de mătase se achiziționează la un preț de 24 lei / cutie (10 grame)