| MrAngelus a întrebat:

Cat costa un bonsai ieftin si frumos? Cat costa ingrijirea?

Răspuns Câştigător
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Eu vazusem in iarna la LIDL un bonsai mic( era mai mic decat vazusem in florarii) si parca era 30 de lei sau ceva... Descpre ingrijire :http://gradina.acasa.ro/......8272.html. Ingrijirea nu este costisitoare, cam odata la trei luni ar trebui sa ii schimbi pamantul, asta ar costa cam 10 lei.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. 200- 3oo lei, Daca iei pui este foarte ieftin, dar se va usca. Ingrijirea depinde de tine. Daca nu vei iubii arborele se va usca. Nu trebuie sa stea la soare, lumina de udat numai pulverizat, iar cand il tunzi trebuie sa meditezi asupra lui. Pa!

| Marct a răspuns:

Intre 10 si 30 de lei. Ingrijirea depinde ce vrei - o solutie ingrasamant plant e vreo 10-20 de lei.