| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce dureaza atat sa imi aprobe intrebarile si raspunsurile?
chiar sunt verificate fiecare in parte?
Am avut 30 de raspunsuri in 90 de minute. Daca toti fac la fel dureaza o zi pana imi sunt aprobate raspunsurile...
pot castiga vreun drept pe site prin care sunt considerat inofensiv si astfel nu mi se mai verifica nimic?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar aici vei găsi toate informațiile necesare: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai puțină răbdare! Doar primele câteva zeci de răspunsuri necesită o aprobare. După nu vei mai avea această problemă și postările tale vor apărea pe site ca și a tuturor celorlalți, în 0-10 minute.
Succes.