| lulugabi a întrebat:

Cat este transportul pe eBay pentru un telefon s3 din europa pana in Romania?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde de unde il cumperi, sunt multi vazantori pe ebay, unii ti-l trimit cu transport gratuit altii cer multi bani pe transport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de pe ebay sau vanzatorul poate sa te informeze

| HaKa93 a răspuns:

Depinde din ce tara. conteaza si distanta.
in medie e undeva la 15-20 de euro

| Disharmony a răspuns:

Romania e cam departe de Europa, deci e destul de scump. big grin

| InnocentLoovee a răspuns:

Pai scrie acolo cand iti comanzi cat costa, nu avem noi de unde sa stim. La fiecare produs scrie "shipping", shipping-u e transportul.

| AndyAndreutza a răspuns:

Nu te supara dar Romania e in Europa

| OllaM a răspuns:

Europa este un continent si mai exista o planeta numita Europa. Ce tel iti trebuie?

| SasNetRomania a răspuns (pentru OllaM):

A zis deja S3!
noi nu putem sa iti raspundem, doar cei de pe ebay sau vanzatorul te poate informa.