| cristianapopen a întrebat:

Cat mai e pana pe 9 martie? 53 de zile si cate minute si secunde?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Pai o zi are 24 ore, deci 53x24 ore, iar o ora are 60 de minute, deci 53x24x60 minute.
Un minut are si el 60 de secunde, deci 53x24x60x60 secunde, iar de aici, banuim ca ai si tu calculator.
Enjoy!

6 răspunsuri:
| bya97 a răspuns:

Sa inteleg ca astepti ceva importantbig grin

| AdeeMaria a răspuns:

Multe laughing

| alexandramustatea2013 a răspuns:

53 de zile.

| MsBeatrice a răspuns:

Si eu astept cu nerabdare 9 martie:X dar nu ma int cate minute si secunde suntlaughing oricum tare intrebarea!happy

| AlexandruExTreMe a răspuns:

laughing)))ce intrebarelaughingrolling on the floor))

| LeviAckerman a răspuns:

Nu stii mate? ai zis ca nu esti a IV-a cum ai trecut clasele daca nu stii mate?