| YumiSukinanda a întrebat:

Cat se poate de URGENT! maine e ziua lu maam darr azi o sarbatorim! merg cu tata la roman sai luam ceva pe la 12 dar nu stiu ce! ajutati-ma va roggcrying

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În funcţie de buget:Un ghiveci cu flori naturale sau o iconiţă din argint sunt de mare efect! La mulţi ani şi din partea mea! Multă sănătate!

| WR104 a răspuns:

O placa de surf sau un parfum.

| YumiSukinanda explică:

Scuze am probleme cu tastele...mama! ziua mamei

| YouNoob a răspuns:

Un rechin care sa se asorteze cu placa de surf de mai sus lol

| CrushBoy89 a răspuns:

Eu unul i-as lua ce ii place cel mai mult.In primul rand, astazi ascult-olaughing
Daca te roaga ceva, ascult-o happy.
Dupa poti sa-i iei un colier de aur, argint eu mai stiuhappy Sau ai putea sa mai iei ceva care ii este util la locul de munca.De exemplu, eu i-am cumparat mamei un stilou mai scump, mama fiind profesorbig grin
Nu cadourile conteazahappy Conteaza gestul frumos pe care vrei sa-l facitongue
Funda?smug

| vyo81 a răspuns:

Parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)ghiveci cu flori sau
buchet de flori
vaza