| andreixluv a întrebat:

Salut! As vrea un raspuns urgent, daca se poate. Avem un coleg in clasa, care e mai retras, nu prea vorbeste cu noi si recent i-a murit mama. Maine este ziua lui si as vrea sa stiu ce am putea sa ii luam.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Foarte frumos gestul pe care vreti sa-l faceti. Daca nu aveti idei, puteti pune bani si sa-i luati un voucher cadou pentru o librarie (de exemplu Carturesti), pe care il va folosi sa isi cumpere ce doreste el. Daca nu il cunoasteti prea bine e ciudatel sa ii luati ceva numai asa ca sa fie.La carrefour exista pentru mai multe magazine : https://carrefour.ro/corporate/servicii-utile/carduri-cadou-parteneri