| smiley_3104 a întrebat:

De ce de 24 de ore, raspunsurile mele sunt inca in asteptare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti noua pe sitewinking. Cand esti nou stau mult in asteptarewinking. Eu am asteptat 3 zile, dupa care se postau imediatwinking.

3 răspunsuri:
| vyo a răspuns:

Pentru ca esti noua, asa am patit si eu.

| alex:) a răspuns:

Pentru ca esti foarte noua dupa cateva zile. daca esti de mai mult timp pe site ti-le aproba mai repede
cred ca ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai, poate pentru ca nu au un continut adecvat, si ai facut anumite greseli ( ai insultat, ai jignit, ti'ai batut joc de ceilalti ), cauza datorita careia raspunsurile iti sunt refuzate.
Am intrat pe profilul tau, si am vazut ca ai un rank scazut. Odata ce ranku'ul iti creste ( prin raspunsurile oferite ) raspunsurile iti vor fi aprobate mult mai repede.

Pa-pa!