| stark47 a întrebat:

De ce toate raspunsurile mele sunt puse in asteptare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis esti nou venit pe TPU si esti inca junior.
Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE.

| EmaS a răspuns:

Asa este la inceput, insa dupa ce vei fi utilizator senior nu vei mai astepta la fel de mult.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
esti nou si toate intrebarile/raspunsurile trebuiesc verificate apoi aprobate, si cum pe site este activitate intensa, trebuie si un timp necesar pentru citire/verificare/aprobare.
O zi frumoasa sa aihappy

| stark47 explică (pentru caramela):

Am inteles.merci!

| GeorgyGirl a răspuns:

Raspunsurile tuturor sunt puse in asteptare pentru ca sunt multe dar vo aparea ele nu-i baitongue