| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cat sunt de obicei orele cu cea mai ridicata și orele cu cele mai scăzute temperaturi Iarna Toamna Primăvara si Vara

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De curiozitate: tu chiar ești născut in 1976?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru sierra1):

Nu. De ce ma întrebi chestia asta? Tu cati ani îmi dai mie? Tu cati ani ai tu?
.

| sierra1 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ok, atunci ințeleg

| Andresso a răspuns:

Eu as zice ora 14:00 caldura cea mai mare si 5:30-6:30 cel mai răcoare, ma refer si la iarna si la vara.
Cam astea ar fi

| Biciclistul5242 a răspuns:

Dai si tu un search pe Google

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Biciclistul5242):

Nu înțeleg de ce tu sau alți USERI de ep TPU RO dau raspunsuri asa ca nu au ce face în bataie de joc. Nu știți nu mai raspundeti la întrebări pe care nu le știți răspunsul sau nu au legătură cu voi... Răspundeți la întrebările pe care le vreți voi și au legătură cu voi!